Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

13-05-2020, 12:30 AM,
SHINEROYAL Offline
SHINE IZ A LEGEND

• Apr 2020
  • 52 Posts
  • Threads: 24
  • 0
    Given 6 thank(s) in 6 post(s)
Mix Area cs 1.6
Salutare,
Joaca careva dintre voi mix-uri cs 1.6?
Propun achizitionarea unor servere de mix (2/3), chiar daca in 2020 multa lume vede cs 1.6 ca pe un joc mort... eu consider ca inca sunt mii de servere in trackere si vad foarte multi jucatori vechi ce joaca de dorul vremurilor bune, ma gandeam sa dam posibilitatea acestor playeri sa joace aici la noi.
Bine inteles este o propunere ce poate trece intr-un proiect destul de frumos dar in acelasi timp necesita foarte mult lucru', nu va ganditi ca aruncam 2 servere acolo si cineva ni le populeaza... Necesita multa publicitate, activitate,inteligenta prin a prinde playerii cu vorbe si adusi aici pe forum, poate pe viitor organizarea unor competitii cu premii s.a.m.d
Pe propria experienta va pot spune ca este destul de greu, dar in acelasi timp, cu un staff destul de competent putem face multe!
Ps: acesta idee cu serverele de mix o putem colega si cu Discord-ul sau pe viitor TS3.

ps x2: nu va ganditi ca daca m'am retras din staff nu va cicalesc oricum la cap cu propuneri,sfaturi etc Smile) doar ca nu am "responsabilitati" si intru cand pot mna.. dar tin oricum la acest proiect, comunitatea extaziuss sa ajunga cat mai sus posibil.
Give Reputation to this user
Quote this message in a reply Reply

13-05-2020, 06:29 AM,
Alexandru Offline
Extaziuss Social & Super Moderator

• May 2020
  • 40 Posts
  • Threads: 8
  • 0
    Given 4 thank(s) in 4 post(s)
RE: Mix Area cs 1.6
O propunere foarte bună, eu unul nu am mai jucat mix uri de câțiva ani buni, poate prea mulți Smile) dar am câțiva prieteni cu care mai întru la un 5v5 ocazional în ultimele zile deci or sa joace și ei garantat mix uri chiar dacă nu suntem asa pro la cs Smile)
Sper sa și reușim popularea comunității pentru ca sunteți oameni chiar foarte faini și meritați sa fiți "rasplatiti" cu o comunitate la fel de faina.

13-05-2020, 07:58 AM,
crazzy-boy Offline
Membru | Extaziuss

• May 2020
  • 37 Posts
  • Threads: 6
  • 0
    Given 2 thank(s) in 2 post(s)
Mmmm mixuri nu am mai jucat nici eu de foarte mult timp. Ar fi frumos sa se mai adune lume noua aici pe forum si impreuna cum a zis si alex sa cream ceva frumos de dragul vremurilor bune.
Pentru mine cs 1.6 a ramas si va ramane pentru tot restul vietii jocul copilariei mele,bine ca nu ar fi singurul joc dar imi aduce aminte de pe vremea cand aveam cativa ani. Primul meci pe de_dust2 cu booti pe expert. <3

13-05-2020, 08:57 PM,
INTERZIS Offline
Big Boss Extaziuss

• Apr 2020
  • 57 Posts
  • Threads: 16
  • 0
acu cand voi plati iar hostu la royal voi face o comanda de un sv de 14 playeri sau 12 ! pentru mix.extaziuss.ro

13-05-2020, 09:35 PM,
SHINEROYAL Offline
SHINE IZ A LEGEND

• Apr 2020
  • 52 Posts
  • Threads: 24
  • 0
Pe 14 sloturi bro